- BENQ

Цена
€1171 85 / 2291 94 лв
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 24.1" (61.00 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | TN |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.283 x 0.283 mm |
| Честота на опресняване, Hz | 600Hz |
| Яркост, cd/m2 | 320cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 3 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане | -45° ~ 45° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 155 mm |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 57.6 x 20.9 x 36.2 (51.7) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 24.1 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | Да |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | TN |
| Smart OS | Не |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Не |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Честота на опресняване, Hz | 600 |
| Яркост, cd/m2 | 320 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | Не |
| Вградени говорители | Не |
| Display port | Да |
| HDMI | Да |
| Последователно свързване | Не |
| DVI | Не |
| USB-C | Не |
| USB хъб | Не |
| VGA | Не |
| Наклон | Да |
| Хоризонтално завъртане | Да |
| Вертикално завъртане | Не |
| Регулиране на височина | Да |
| VESA размер, mm | Да |
| Подкатегория | Monitors |
| Цвят | Black |
| Web камера, MP | Не |
| Ethernet (RJ-45) порт | Не |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 18 |
| Тегло | 9.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
BenQ ZOWIE XL2586X+ 24.1" 600Hz Монитор за Еспортс – Господствай в Играта
Изживейте несравнима скорост и прецизност с монитора BenQ ZOWIE XL2586X+, идеален за конкурентни игри. С 24.1" FHD FAST TN панел и 600Hz опресняване, той премахва замъгляването и ви дава предимство в игри като CS2 и Valorant.
Основни Предимства:
- 600Hz опресняване: Най-плавният геймплей с минимален лаг за перфектна точност.
- DyAc 2 технология: Намалява още повече замъгляването при бързи движения.
- Black eQualizer & Color Vibrance: Виждайте врагове в сенките и персонализирайте цветовете.
- Оптимизиран за еспортс: LBL (ниско синя светлина), Flicker-free и K Locker намаляват напрежението на очите.
- Регулируем дисплей: Наклон, въртене и височина (155mm) за удобна позиция.
Технически Спецификации:
- Панел: 24.1" FHD (1920x1080) FAST TN
- Честота на опресняване: 600Hz
- Входове: 3x HDMI 2.1, 1x DP 1.4, 3.5mm Jack
- Функции: DyAc 2, Shield, S Switch, XL Setting to Share
Надградете вашата система с BenQ ZOWIE XL2586X+ и играйте като професионалист!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












